Gurmánsky zážitok a sladké emócie...

Catering.sk, to je tím špecialistov na catering a party servis. Je to tiež všetko od jednoduchej donášky až po full service riešenia. Druhá desiatka rokov na trhu, množstvo spokojných klientov, ale hlavne stovky úspešne zrealizovaných podujatí (link do sekcie Referencie) dokazujú, že svoju prácu robíme dobre a zodpovedne.

Základom našej ponuky sú sofistikované cateringové služby. Catering od nás, to je do detailov premyslená spolupráca gastronómov, technikov, aranžérov a mnohých ďalších profesionálnych odborníkov. Je to tiež perfektne fungujúca logistika, špičkové technické vybavenie a prvotriedny personál. Naša dlhoročná tradícia i dobrá povesť by sa dali zhrnúť do niekoľkých jednoduchých slov... profesionalita, kvalita a spoľahlivosť.

Silný hráč s eleganciou a s invenciou

Dlhé roky si budujeme imidž serióznej spoločnosti a vysoko postavená latka pre nás znamená aj neustály rozvoj, sledovanie trendov a kreativitu. Zabudnite na limity a požiadajte nás hoci aj o nemožné! Luxusná večera v žeriave alebo megaparty pre tisícky účastníkov? Milujeme výzvy! Okrem klasického cateringu nám je dobre známa aj produkcia, tvorba kreatívnych scenárov či zabezpečenie priestorov. To všetko v niekoľkých jazykoch a nielen na Slovensku!